Emma Carlé

0471/22.79.18

emma.carle@outlook.com

KWIKS

 

Voor meisjes van het 5de en het 6de leerjaar!

Leidsters:

Pauline Cocquyt

0486/67.15.02

pauline_cocquyt@hotmail.com

Anastasia Slaus

0474/30.31.43

anastasia.slaus@hotmail.com

 

TIPPERS

 

Voor meisjes van het 1ste en het 2de middelbaar!

Leidsters:

Marthe Everaet

0470/38.69.36

marthe.everaet@gmail.com

Anse Van Droogenbroeck

0492/94.72.36

anse.van.droogenbroeck

@gmail.com

ASPI'S

 

Voor meisjes van het 5de en het 6de middelbaar!

Leidsters:

Irene De Brucker

0472/70.09.29

irene_de_brucker@hotmail.com

Famke Van Cauter

0479/38.57.88

famkevancauter@hotmail.com

 

CHIRO WALFERGEM

GROEPEN

 

Alle meisjes vanaf zes jaar zijn meer dan welkom op onze chiro. Kom gerust een keer af om eens te proeven van een chirozondagnamiddag.

Helaas hebben we wel een ledenstop voor de meisjes met geboortejaar 2008 -2009.

Sarah Cocquyt

0471/71.51.28

sarah_cocquyt@hotmail.com

 

Anna De Wolf

0489/32.96.68

annadewolf98@gmail.com

SLOEBERS

 

Voor meisjes van het 1ste en het 2de leerjaar!

Leidsters:

Margo van den Eynde

0494/98.81.23

margovandeneynde96@gmail.com

SPEELCLUB

 

Voor meisjes van het 3de en het 4de leerjaar!

Leidsters:

Laure Lievens

0494/73.88.44

laure_lievens@hotmail.com

Hanna Mathuis

0470/05.48.45

hanna.mathuis@hotmail.com

Emma Van Hove

0474/46.38.38

emma.van.hove@hotmail.com

Charlotte Heyvaert

0470/50.83.40

charlotte.heyvaert@hotmail.com

Dilys de Baerdemaeker

0470/86.33.88

dilys_de_baerdemaeker@hotmail.com

TIPTIENS

 

Voor meisjes van het 3de en het 4de middelbaar!

Leidsters:

LEIDING

 

Met onze vijftienkoppige leidingsploeg trachten wij elke zondagnamiddag nog zotter te maken dan de vorige en leven we toe naar het chirokamp dat summum van het chirojaar zal blijken te zijn.