CHIRO WALFERGEM

GROEPEN

 

Alle meisjes vanaf zes jaar zijn meer dan welkom op onze chiro. Kom gerust een keer af om eens te proeven van een chirozondagnamiddag.

Helaas hebben we wel een ledenstop voor de meisjes met geboortejaar 2008 -2009.

Lore Stanson 0476/64.51.53 Lore.stanson@hotmail.com

SLOEBERS

 

Voor meisjes van het 1ste en het 2de leerjaar!

Leidsters:

Charlotte Heyvaert 0470/50.83.40 charlotte.heyvaert@hotmail.com

Laure De Wilde 0479/44.76.63 dewildelaure01@gmail.com

SPEELCLUB

Voor meisjes van het 3de en 4de leerjaar!

 

Leidsters:

 

Nouska Slaus

0471/56.47.83 nouska.slaus@hotmail.com

Linde Lambrechts

0471/76.66.63 linde.lambr@hotmail.com

Marthe De Smedt

0475/33.58.73 marthedesmedt9@gmail.com

Lieselot Van de Putte 0472/01.25.62 lieselotvandeputte9@hotmail.com

Anna De Wolf

0489/32.96.68 Annadewolf98@gmail.com

KWIKS

 

Voor meisjes van het 5de en het 6de leerjaar!

Leidsters:

Anouk De Vuyst 0496/43.64.46 anouk.devuyst@gmail.com

Helene Mathuis

0470/05.6348

helene.mathuis@gmail.com

TIPPERS

 

Voor meisjes van het 1ste en het 2de middelbaar!

Leidsters:

Nena Demets 0486/91.30.43 nena_demets@hotmail.com

Margoo Rossaert

0479/13.90.01 margoo.rossaert@gmail.com

TIPTIENS

 

Voor meisjes van het 3de en het 4de middelbaar!

Leidsters:

Emma Van Hove

0474/46.38.38 emma.van.hove@hotmail.com

Anse Van Droogenbroeck 0492/94.72.36 anse.van.droogenbroeck@gmail.com

ASPI'S

 

Voor meisjes van het 5de en het 6de middelbaar

Leidsters:

Sarah Cocquyt 0471/71.51.28 sarah_cocquyt@hotmail.com

Hanna Mathuis

0470/05.48.45 hanna.mathuis@hotmail.com

LEIDING

 

Met onze zestienkoppige leidingsploeg trachten wij elke zondagnamiddag nog zotter te maken dan de vorige en leven we toe naar het chirokamp dat summum van het chirojaar zal blijken te zijn.