GROEPEN


Alle meisjes vanaf zes jaar zijn meer dan welkom op onze chiro. Kom gerust een keer op zondagnamiddag naar de chiro om te proberen, gratis. 

Fran Debaerdemaeker

fran.debaerdemaeker@gmail.com

Kato Stanson 


Margot Cocquyt 

margot.cocquyt@hotmail.be

SLOEBERS


Voor meisjes van het 1ste en het 2de leerjaar!

 

Leidsters:

SPEELCLUB

Voor meisjes van het 3de en 4de leerjaar!


Leidsters:

Amélie Van Soom 

amelievansoom@outlook.com

Ruth De Greef

ruthdegreef4@gmail.com

Josephien Strobats

josephinestroobants@gmail.com

Gitte Adams 

gitte.adams@telenet.be

KWIKS


Voor meisjes van het 5de en het 6de leerjaar!

 

Leidsters:

Nena Demets

nena_demets@hotmail.com

Hannelore Pocket

pockethannelore@gmail.com

Lieselot Vandeputte

lieselotvandeputte9@hotmail.com

TIPPERS


Voor meisjes van het 1ste en het 2de middelbaar! 

Ona De Witte 

onadwitte@gmail.com

Hanne Timmermans    

timmermans_hanne@icloud.com

Linde Lambrechts 

linde.lambr@hotmail.com

Ine Van Zuijlen

inevanzuijlen@hotmail.com

Charlotte Jacobs

charlotte.jaco@hotmail.com

TIPTIENS


Voor meisjes van het 3de en het 4de middelbaar!

 

Leidsters:

Hana De Greef 

hanadegreef@gmail.com

Fien Lambrechts 

fienlambrechts@outlook.com

Sam Carton


Lore Stanson

lore.stanson@hotmail.com

ASPI'S


 Voor meisjes van het 5de en het 6de middelbaar!


Leidsters: 

Lise Gillisjans

Lise.gillisjans@hotmail.com

Helene Mathuis

helene.mathuis@gmail.com

Marthe De Smedt 

marthedesmedt9@gmail.com


Anouk De Vuyst

anouk.devuyst@gmail.com

LEIDING


Met onze leidingsploeg trachten wij elke zondagnamiddag nog zotter te maken dan de vorige en leven we toe naar het chirokamp dat summum van het chirojaar zal blijken te zijn. 


Tot zondag!