GROEPEN


Alle meisjes vanaf zes jaar zijn meer dan welkom op onze chiro. Kom gerust een keer af  om eens te proeven van een chirozondagnamiddag.

Helaas hebben we wel een ledenstop voor  de meisjes met geboortejaar 2007, 2008, 2009 en 2010

SLOEBERS


Voor meisjes van het 1ste en het 2de leerjaar!

 

Leidsters:

Helene Mathuis   0470/05.63.48

helene.mathuis@gmail.com

SPEELCLUB

Voor meisjes van het 3de en 4de leerjaar!


Leidsters:


Charlotte Jacobs 

0471/04.23.17

charlotte.jaco@hotmail.com

Fien Lambrechts 

0479/26.01.65

fienlambrechts@outlook.com

Lieselot Van de Putte  0472/01.25.62 lieselotvandeputte9@hotmail.com

Margoo Rossaert

0479/13.90.01

margoo.rossaert@gmail.com

Sam Carton

0470/87.90.74

Samcarton26@gmail.com

Lise Gillisjans

0470/22.16.78

Lise.gillisjans@hotmail.com

KWIKS


Voor meisjes van het 5de en het 6de leerjaar!

 

Leidsters:

Alix Strubbe 

0479/70.97.00

alix.strubbe@gmail.com

Hana De Greef

0471/51.22.26

hanadegreef@gmail.com

Linde Lambrechts 

0471/76.66.63

linde.lambr@hotmail.com

Laure De Wilde

0479/44.76.63

dewildelaure01@gmail.com

TIPPERS


Voor meisjes van het 1ste en het 2de middelbaar!

 

 

Sarah Cocquyt  0471/71.51.28 sarah_cocquyt@hotmail.com

Anouk De Vuyst  0496/43.64.46 anouk.devuyst@gmail.com

Nouska Slaus

0471/56.47.83

nouska.slaus@hotmail.com

Marie Bieseman

0475/58.28.36

bieseman.marie@hotmail.com

Lore Stanson 

0476/64.51.53

lore.stanson@hotmail.com

TIPTIENS


Voor meisjes van het 3de en het 4de middelbaar!

 

Leidsters:

Marthe De Smedt

0475/33.58.73 marthedesmedt9@gmail.com

ASPI'S


     Voor meisjes van het 5de en het 6de middelbaar!

Leidsters: 

Anna De Wolf

0489/32.96.68 Annadewolf98@gmail.com

Nena Demets   0486/91.30.43 nena_demets@hotmail.com

Anse Van Droogenbroeck  0492/94.72.36 anse.van.droogenbroeck@gmail.com

LEIDING


Met onze twintigkoppige leidingsploeg trachten wij elke zondagnamiddag nog zotter te maken dan de vorige en leven we toe naar het chirokamp dat summum van het chirojaar zal blijken te zijn.